5 lessen Hatha Yoga, Hatha Flow, Yin Yoga en seniorenyoga bij Yogastudio La Cornelia in Berlicum: rol je matje uit, laat spanning los en kom volledig tot rust

Ben je klaar om jezelf weer helemaal op te laden en balans te vinden in lichaam en geest? Ga dan voor 5 inspirerende yogalessen bij Yogastudio La Cornelia in Berlicum! Tijdens Hatha Yoga werk je op een toegankelijke manier aan een krachtige houding, flexibiliteit en een bewuste ademhaling. Mag het voor jou wel iets dynamischer? Met Hatha Flow beweeg je soepel van de ene naar de andere houding, waardoor je hoofd helemaal tot rust komt en je energie weer volop gaat stromen.
Of ga voor diepe rust met Yin Yoga, waar je tijdens lang aangehouden houdingen je bindweefsel versoepelt en opgebouwde spanning loslaat. En dankzij de speciale seniorenyoga ontdek je hoe heerlijk het is om veilig, zacht en met respect voor je eigen lichaam te bewegen. Deze 5 lessen zorgen voor een combinatie van vitaliteit, ontspanning en plezier. Rol je matje uit en gun jezelf deze heerlijke boost voor je fysieke én mentale gezondheid!
5 lessen Hatha Yoga, Hatha Flow, Yin Yoga en seniorenyoga bij Yogastudio La Cornelia in Berlicum: rol je matje uit, laat spanning los en kom volledig tot rust
Ben je toe aan een heerlijk moment van rust en ontspanning voor jezelf? Bij Yogastudio La Cornelia in het mooie Berlicum word je met open armen ontvangen in een warme en knusse omgeving. Evelien Bloemendaal heeft deze fijne plek midden in het gezondheidscentrum met hart en ziel opgebouwd. Ze zorgt ervoor dat iedereen, van beginner tot ervaren yogi, zich hier thuis voelt.
Je hoeft helemaal nergens aan te denken of spullen mee te slepen. De sfeervolle studio is namelijk voorzien van alle gemakken en de materialen liggen alvast voor je klaar. Het enige wat jij hoeft te doen is jezelf meenemen en lekker te genieten van jouw yogales. Zo ontdek je op een toegankelijke manier wat yoga doet voor jouw lichaam en geest.
Voel je thuis bij Yogastudio La Cornelia!